تبلیغات
دانلود رایگان بازی - دانلود بازی Call Of Duty: Black Ops SKIDROW
دانلود بازی Call Of Duty: Black Ops SKIDROW

call of duty black ops دانلود بازی Call Of Duty: Black Ops SKIDROW

 

  • دانلود بازیه فوق العاده جذاب Call Of Duty: Black Ops برای اولین بار از سایتهای ایرانی با لینک مستقیم و نسخه معتبر SKIDROW بازی در چندین منطقه مختلف و بین سال های ۱۹۶۰ تا ۲۰۱۰ دنبال می شود سازنده بازی، Treyarch، که سابقه خوبی نیز در ساخت بازیهای این سری دارد، ادعا کرده است که این بازی بسیار بزرگ تر و جسورانه تر از Modern Warfare 2 خواهد بود و حتی پا را فراتر از این گذاشتند و اذعان داشتند که تفاوت های بین Black Ops و World at War به اندازه فاصله بین Call of Duty 2 و Call of Duty 4 خواهد بود.
  • آنطور که به نظر میرسد، این بازی نسبت به بازیهای قبل این سری بسیار داستان محور تر خواهد بود و بازی بر روی جنگ سرد تمرکز زیادی دارد. طبق ادعای سازندگان بازی، Black Ops مخفی کاری بیشتری نسبت به شماره های قبل سری CoD خواهد داشت.
  • ویتنام، کوبا، قطب شمال، لائوس و روسیه، از مکان هایی هستند که بعنوان لوکیشن بازی تایید شده اند.
  • شخصیت های اصلی بازی که شما هدایت آنها را بر عهده خواهید داشت، Hudson و Mason نام دارند. نام شخصیت اصلی دیگر بازی Thomas است که خلبان هواپیمای SR-71 Blackbird خواهد بود از دیگر شخصیت های بازی می توان به Frank Woods ، ‏Weaver ،‏ Swift ، ‏Brooks ، ‏Harris ، ‏Kravtchenko و Bowman نام برد. خبر خوشی که برای بازیکنان WaW وجود دارد این است که Reznov، از شخصیت های اصلی WaW، در این شماره نیز حضور خواهد داشت.
  • متاسفانه نسخه PC  MW2 از سرورهای اختصاصی پشتیبانی نمی کرد که ناراحتی بسیاری از دارندگان PC را نیز ناراحت و عصبانی کرده بود. اما این بار استودیوی Treyarch دوباره سرورهای اختصاصی را در بازی قرار داده است تا این خود یکی از بزرگترین ویژگیهای بازی برای دارندگان این پلتفرم باشد.
  • در این بازی، باز هم شاهد حضور زامبی ها خواهیم بود و ۴ نقشه‏ ی مُد زامبی که در World at War قرار داشتند، در نسخه های Prestige و Hardened بازی قرار خواهند داشت.

 

| حجم : ۶٫۲۹ گیگابایت برای اولین بار از سایت های ایرانی  |

| آپدیت جدید به همراه کرک اضافه شد |Download دانلود بازی Call Of Duty: Black Ops SKIDROW آپدیت جدید بازی برای اصلاح افت فریم و مشکلات بازی به همراه کرک جدید SKIDROW :    دانلود

Download دانلود بازی Call Of Duty: Black Ops SKIDROWدانلود کرک به صورت جدا

Size دانلود بازی Call Of Duty: Black Ops SKIDROWحجم کرک: ۷٫۸ مگابایت

Download دانلود بازی Call Of Duty: Black Ops SKIDROWدانلود با لینک مستقیم:

پارت۱ ، پارت۲ ، پارت۳ ، پارت۴ ، پارت ۵ ، پارت۶

پارت۷ ، پارت۸ ، پارت۹ ، پارت۱۰ ، پارت۱۱ ، پارت۱۲

پارت۱۳ ، پارت۱۴ ،پارت۱۵ ، پارت۱۶ ، پارت۱۷ ، پارت۱۸ ، پارت۱۹

Mirror دانلود بازی Call Of Duty: Black Ops SKIDROW دانلود از سرور رپیدشیر:

پارت ۱ ، پارت ۲ ، پارت ۳ ، پارت ۴ ، پارت ۵ ، پارت ۶

پارت ۷ ، پارت ۸ ، پارت ۹ ، پارت ۱۰ ، پارت ۱۱ ، پارت ۱۲

پارت ۱۳ ، پارت ۱۴ ، پارت ۱۵ ، پارت ۱۶ ، پارت ۱۷ ، پارت ۱۸ ، پارت ۱۹

Size دانلود بازی Call Of Duty: Black Ops SKIDROWحجم فایل : ۷٫۲۹ گیگابایت

Password دانلود بازی Call Of Duty: Black Ops SKIDROW پسورد فایل زیپ : www.sibdownload.com

Home دانلود بازی Call Of Duty: Black Ops SKIDROW به اشتراک گذاشته شده توسط : سیب دانلودكلمات كلیدی : تورنت ، Call Of Duty Skidrow Crack Only ، Call Of Duty: Black Ops ، Call Of Duty: Black Ops SKIDROW ، Call Of Duty: Black Ops Torrent ، Download Call Of Duty Black Ops Crack ، Download Call Of Duty Black Ops تورنت ، Download Call Of Duty: Black Ops ، Download Call Of Duty: Black Ops Torrent ، DownloadCall Of Duty: Black Ops SKIDROW ، دانلود Call Of Duty: Black Ops ، دانلود بازی Call Of Duty Black Ops ، دانلود کرک Call Of Duty Black Ops ، دانلود کرک بازی Call Of Duty Black Ops ، دانلودCall Of Duty: Black Ops SKIDROW ، کرک Call Of Duty Black ،